TANITIM

SLANVERT

SLANVERT - SB70 - SB200

 

Hope Senlan Science & Technology Corp. Ltd. (Kısaca SLANVERT), frekans konvertörleri üreten bir yüksek teknoloji firmasıdır. Slanvert ayrıca sürücüler ve ilgili diğer ekipmanların tasarımı, geliştirilmesi, satışı ve bakımına adanmış bir firmadır. Frekans konvertörü üretimi açısından ülkesindeki ilk firmalardan biri olarak SLANVERT Çin'deki en büyük üreticiler arasında ön sıralarda yer almaktadır.

ISO 9001:2008, ISO14001 ce CE sertifikaları bulunan SLANVERT sahip olduğu bir çok patent ve teknoloji ile 'Çinli Frekans Konvertörü Teknolojisi Uzmanı' ünvanı'nın haklı gururunu yaşamaktadır. Bu patent ve teknoloji temel alınarak, SBH (orta gerilim), SB70, SB60/61, SB61Z, SB100, SB150 ve SB200 gibi çok seri frekans konvertörünün üretimini gerçekleştirmiştir. Bu ürünler HVAC, yiyecek-içecek, demir-çelik, çimento ve kimya endüstrisi gibi bir çok dalda kullanım alanı bulmuştur.

Geleceğe baktığımızda SLANVERT, tüm bilgi birikimi, insan kaynakları ve teknolojisi ile tüm araştırma geliştirme faaliyetlerini tek uzmanlık konusu olan frekans konvertörleri için harcayarak global üreticiler arasındaki yerinin almak için çalışmaktadır.


Benzer TANITIM

SLANVERT

SLANVERT - SB70 - SB200 Hope Senlan Science Technology Corp. Ltd. (Kısaca SLANVERT), frekans konvert… Devamını Oku

KİNCO GREEN SERİES
KİNCO HMI
ROBOTİK EL TERMİNALİ